Workbench Access (7.x-1.0-beta8) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Menu name
ne: मेनुको नाम
