Workbench Access (7.x-1.0-beta9) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: The name of the menu.
bo: གདམ་བྱང་གི་མིང་།

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Editors
bo: རྩོམ་སྒྲིག་མཁན

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Link path
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྦྲེལ་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
