Workbench Access (7.x-1.0-beta9) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Menu
ka: მენიუ

en: The name of the menu.
ka: მენიუს სახელი.

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Install
ka: დაყენება

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი

en: - All -
ka: - ყველა -
