Workbench Access (7.x-1.0-beta9) - en to kn translation catalogue (28 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Install
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸು

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Editors
kn: ಸಂಪಾದಕಗಳು

en: Staff
kn: ಸಿಬ್ಬಂದಿ
