Workbench Access (7.x-1.0-beta9) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Actions
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Edit
mr: संपादन

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Depth
mr: खोल

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Install
mr: इन्स्टॉल
