Workbench Access (7.x-1.0-beta9) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Install
ps: لګول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Visitors
ps: ليدونکي
