Workbench Access (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Size
ht: Grosè

en: Name
ht: Non

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
