Workbench Access (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Depth
hy: Խորություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
