Workbench Access (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Roles
mk: Улоги

en: - All -
mk: - Сите -
