Workbench Access (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Menu
th: เมนู

en: Install
th: ติดตั้ง

en: author
th: ผู้เขียน

en: Editor
th: แก้ไข

en: Menu name
th: ชื่อเมนู

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Is one of
th: เป็นหนึ่งใน

en: Staff
th: พนักงาน

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: Link path
th: พาธลิงก์
