Workbench Access (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Menu
bg: Меню

en: The name of the menu.
bg: Име на менюто

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Install
bg: Инсталирай

en: Autocomplete taxonomy
bg: Завърши въвеждането автоматично

en: Apply
bg: Търси

en: Menu name
bg: Име на меню

en: Visitors
bg: Посетителите
