Workbench Access (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Menu
eo: Menuo

en: The name of the menu.
eo: La nomo de la menuo.

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Autocomplete taxonomy
eo: Aŭtomate-kompletigi taksonomion

en: Apply
eo: Apliku

en: Menu name
eo: Nomo de menuo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Visitors
eo: vizitantoj

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -

en: Asc
eo: kreske
