Workbench Access (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: more
fi: lisää

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Parent
fi: Isäntä

en: Depth
fi: Syvyys

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Section
fi: Osio

en: Menu
fi: Valikko

en: Unassigned
fi: Ei kenellekään

en: The name of the menu.
fi: Valikon nimi.

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Published
fi: Julkaistu

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Install
fi: Asenna

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: author
fi: kirjoittaja

en: Autocomplete taxonomy
fi: Luokittelun automaattitäydennys

en: Apply
fi: Käytä

en: Editor
fi: Editori

en: Sections
fi: Osiot

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Is one of
fi: On yksi

en: Menu links
fi: Valikkolinkit

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Link path
fi: Linkin polku

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Visitors
fi: Vierailijat

en: Library
fi: Kirjasto

en: - Select a value -
fi: - Aseta arvo -
