Workbench Access (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: Depth
he: עומק

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Menu
he: תפריט

en: Unassigned
he: לא משוייך

en: The name of the menu.
he: השם של התפריט

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Install
he: התקנה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: author
he: מחבר/ת

en: Autocomplete taxonomy
he: השלמה אוטומטית של סיווגים

en: Apply
he: החל

en: Editor
he: עורך

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Menu links
he: קישורי תפריט

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Visitors
he: גולשים

en: My sections
he: המדורים שלי

en: Library
he: ספריה

en: - Select a value -
he: - בחירה -

en: Asc
he: סדר עולה

en: The list below shows your editorial groups. You may edit any content in these sections and their children.
he: הרשימה שלפניך, מציגה את המדורים אותם אתה יכול לערוך, הינך יכול לערוך כל אחד מהמדורים האלה ואת תתי המדורים שכפופים לו

en: Workbench
he: שולחן עבודה
