Workbench Access (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Edit
is: Breyta

en: Size
is: Stærð

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Depth
is: Dýpt

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Menu
is: Valmynd

en: The name of the menu.
is: Nafnið á valmyndinni.

en: Roles
is: Hlutverk

en: Published
is: Birt

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: author
is: höfundur

en: Apply
is: Virkja

en: Menu name
is: Nafn á valmynd

en: Is one of
is: Er eitt af

en: Edit link
is: Breyta tengli

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
