Workbench Access (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Install
nn: Installer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Autocomplete taxonomy
nn: Autofullfør taksonomi

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -

en: Library
nn: Bibliotek
