Workbench Access (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Menu
ast: Menú

en: The name of the menu.
ast: Nome del menú.

en: Published
ast: Espublizáu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Install
ast: Instalar

en: Autocomplete taxonomy
ast: Taxonomía del autocompletáu
