Workbench Access (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (46 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Depth
el: Βάθος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Menu
el: Μενού

en: The name of the menu.
el: Το όνομα του μενού.

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: author
el: συγγραφέας

en: Autocomplete taxonomy
el: Αυτόματη συμπλήρωση όρων ταξινόμησης

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: Menu links
el: Σύνδεσμοι των μενού

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Link path
el: Διαδρομή συνδέσμου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Visitors
el: Επισκέπτες

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -

en: Asc
el: Αύξ

en: Workbench
el: Χώρος Εργασίας
