Workbench Access (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Menu
ku: پێڕست

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: Autocomplete taxonomy
ku: خۆتەواوکەری پۆل

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌

en: Visitors
ku: میوانان

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -
