Workbench Access (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Depth
be: Глыбіня

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Menu
be: Меню

en: The name of the menu.
be: Імя меню.

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Anonymous
be: Ананім

en: Install
be: Усталяваць

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Autocomplete taxonomy
be: Аўтазапаўняльная таксанамія

en: Apply
be: Ужыць

en: Menu name
be: Назва меню

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: Visitors
be: Наведвальнiкi

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -
