Workbench Access (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Menu
sl: Meni

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Autocomplete taxonomy
sl: Samodokončaj taksonomijo

en: Menu name
sl: Ime menija

en: Machine name
sl: Strojno ime
