Workbench Access (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (142 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Actions
uk: Дії

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: more
uk: ще

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Parent
uk: Батько

en: Depth
uk: Глибина

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Section
uk: Розділ

en: Menu
uk: Меню

en: Unassigned
uk: Не призначено

en: The name of the menu.
uk: Назва меню.

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Install
uk: Встановити

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: author
uk: автор

en: Autocomplete taxonomy
uk: Автодоповнення таксономії

en: Apply
uk: Застосувати

en: Enabled content types
uk: Увімкнені типи матеріалів

en: Editor
uk: Редактор

en: Sections
uk: Розділи

en: Menu name
uk: Назва меню

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Offset
uk: Зміщення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Add editor
uk: Додати особу із правом редагування

en: Editors
uk: Редактори

en: Is one of
uk: Один з

en: Menu links
uk: Посилання меню

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Visitors
uk: Відвідувачі

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Library
uk: Бібліотека

en: Museum
uk: Музей

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -

en: Asc
uk: Зрост

en: Workbench Access settings
uk: Налаштування Workbench Access

en: Active access scheme
uk: Поточна активна схема

en: You must select an access scheme.
uk: Необхідно вибрати схему доступу.

en: %name editors by account
uk: %name редактори за обліковим записом

en: Update roles
uk: Оновити ролі

en: Install the <a href="!url">test configuration for Workbench</a>.
uk: Встановіть <a href="!url">тестову конфігурацію для Workbench</a>.

en: Workbench Access message label
uk: Мітка повідомлення Workbench Access

en: Text that will be shown in front of Workbench Access messages.
uk: Текст, що буде показаний перед повідомленнями Workbench Access.

en: Gift Shop
uk: Магазин подарунків

en: Access control for editorial content.
uk: Керування доступом для редакторських матеріалів.

en: Creates a sample <em>Museum</em> vocabulary.
uk: Створює словник-приклад <em>Музей</em>.

en: Creates taxonomy terms in that vocabulary.
uk: Створює в тому словникові терміни таксономії.

en: Enables all terms as site editorial sections.
uk: Вмикає всі терміни як розділи матеріалів сайту.

en: Assigns all site content to the <em>Museum</em> section.
uk: Призначає всі матеріали сайту до розділу <em>Музей</em>.

en: Assigns user 1 to the <em>Museum</em> section.
uk: Призначає користувача 1 до розділу <em>Музей</em>.

en: The sample installation will perform the following actions: !actions
uk: Даний приклад встановлення виконає наступні дії: !actions

en: Batch update section assignments for content
uk: Пакетне оновлення розділів для матеріалів

en: View taxonomy term pages for Workbench Access vocabulary
uk: Перегляд сторінок термінів таксономії для словника Workbench Access

en: There are no active <a href="!url">editorial sections</a> for Workbench Access. Editorial access control will not be enforced.
uk: Немає активних <a href="!url">редакторських розділів</a> для Workbench Access. Керування редакторським доступом не забезпечується.

en: Workbench Access editorial section
uk: Редакторський розділ Workbench Access

en: Enable this !type as an active editorial section.
uk: Увімкнути цей !type як активний редакторський розділ.

en: Added %section to active editorial groups.
uk: Додано розділ %section до активних редакторських груп.

en: Deleted %section from active editorial groups.
uk: Видалено розділ %section з активних редакторських груп.

en: @message_label: <em>Unassigned</em>
uk: @message_label: <em>Не присвоєно</em>

en: Editorial section
uk: Редакторський розділ

en: Set editorial section
uk: Встановити редакторський розділ

en: Installs a test vocabulary for the Workbench Access module.
uk: Встановлює тестовий словник для модуля Workbench Access.

en: Allow multiple section assignments
uk: Дозволити призначення матеріалові декількох розділів

en: Let content be assigned to multiple sections.
uk: Дозволяє розмістити матеріал одночасно в декількох розділах.

en: The selected user does not have permission to be added as an editor.
uk: Вибрані користувачі не мають прав доступу для додавання як редакторів.

en: Select the proper editorial group(s) for this content.
uk: Виберіть відповідну редакторську групу/групи для даного матеріалу.

en: %title is assigned to the %section editorial group(s), which may not be changed.
uk: %title привласнений редакторською групою/групами %section, що неможливо змінити.

en: %title is also assigned to the %section editorial group(s), which may not be changed.
uk: %title також привласнений редакторською групою/групами %section, що неможливо змінити.

en: Enforce Workbench Access control
uk: Здійснення керування Workbench Access

en: Use Workbench Access to enforce editorial control to all content of this type.
uk: Використовується Workbench Access для забезпечення керування розділами для всіх матеріалів даного типу.

en: @message_label: <em>@type pages are not under access control</em>
uk: @message_label: Сторінки типу <em>@type не знаходяться від керуванням доступу</em>

en: To continue, at least one role must be have the <a href="!url">Allow all members of this role to be assigned to Workbench Access sections</a> permission
uk: Щоб продовжити, як мінімум одна роль повинна бути відзначена правом доступу <a href="!url">Дозвіл всім членам даної ролі призначатися до розділів Workbench Access </a>

en: You must <a href="@settings">configure Workbench Access settings</a> before editorial access control will be enforced.
uk: Ви повинні <a href="@settings">налаштувати Workbench Access</a> до забезпечення контролю доступу.

en: At least one role must be have the <a href="!url">Allow all members of this role to be assigned to Workbench Access sections</a> permission
uk: Як мінімум одна роль повинна бути відзначена повноваженням  <a href="!url">Дозвіл всім членам даної ролі призначатися до розділів Workbench Access</a>

en: Selecting the %auth role will select all registered users.
uk: Вибір ролі %auth призведе до вибору усіх зареєстрованих користувачів.

en: Workbench access sections
uk: Розділи доступу Workbench

en: Section assignments for the node.
uk: Призначення розділів для матеріалу.

en: Section assignments for the user account.
uk: Призначення розділів для користувача.

en: Workbench access scheme
uk: Схема доступу Workbench

en: The active access scheme used on the site.
uk: Активна схема доступу, використовувана на сайті.

en: Tokens related to workbench access schemes.
uk: Замінники, пов'язані з схемами доступу workbench.

en: The name of the access scheme.
uk: Назва схеми доступу.

en: The unique machine-readable name of the access scheme.
uk: Унікальна машинна назва схеми доступу.

en: A human-readable description of the access control scheme.
uk: Легкий для читання опис схеми керування доступом.

en: Changing this value in production may <em>disrupt</em> your workflow.
uk: Зміна цього значення на робочому сайті може <em>пошкодити</em> робочий процес.

en: Only selected content types will have Workbench Access rules <em>enforced</em>.
uk: Лише обрані типи матеріалів будуть <em>примусово</em> призначені правила доступу Workbench Access.

en: Access control fields
uk: Поля керування доступом

en: Set the field elements that control access to each content type.
uk: Встановіть поля керування доступом для кожного типу матеріалу.

en: Installing and enabling the <a href="!url">Field Property module</a> is recommended.
uk: Рекомендовано встановити та увімкнути <a href="!url">модуль Властивість поля (Field Property)</a>.

en: %type content type access control fields
uk: Поля керування доступом до типу матеріалу %type

en: This content type is not under access control.
uk: Цей тип матеріалу не знаходиться під керуванням доступу.

en: The %type content type does not have any fields that can be used for access control.
uk: Тип матеріалу %type не містить жодних полів, що можуть бути застосовані для керування доступом.

en: %type content type fields
uk: Поля типу матеріалу %type

en: The %type content type does not have an access field configured.
uk: Тип матеріалу %type не містить налаштоване поле доступу.

en: No access control field
uk: Поля керування доступом відсутні

en: Require a Workbench Access form element
uk: Вимагати елемент форми Workbench Access

en: If not selected, Workbench Access settings will inherit from the standard node form.
uk: Якщо не обрано, налаштування Workbench Access будуть успадковані зі стандартної форми матеріалу.

en: Editorial sections have been saved.
uk: Редакторські розділи були збережені.

en: User permissions have been updated.
uk: Повноваження користувача були оновлені.

en: Editorial assignments by role
uk: Призначення редакторів за роллю

en: Editorial assignments by editor
uk: Призначення редакторів за редакторами

en: Active editors for the %section section, as assigned by account. <a href="!url">View editors by role</a>.
uk: Активні редактори для розділу %section, як визначено обліковим записом. <a href="!url">Переглянути редакторів за роллю</a>.

en: No active editors have been found.
uk: Жодних активних редакторів не знайдено.

en: Active editors for the %section section, as determined by role. <a href="!url">View editors by account</a>.
uk: Активні редактори для розділу %section, як визначено роллю. <a href="!url">Переглянути редакторів за обліковим записом</a>.

en: No active roles have been found.
uk: Активних ролей не знайдено.

en: Select the role that should have all users assigned to this section.
uk: Оберіть роль, що потребують мати всі користувачі, призначені в цьому розділі.

en: Select the roles that should have all users assigned to this section.
uk: Оберіть ролі, що потребують мати всі користувачі, призначені в цьому розділі.

en: Workbench Access vocabulary has already been installed.
uk: Словник Workbench Access вже встановлений.

en: Are you sure you want to install the test configuration?
uk: Ви дійсно бажаєте встановити тестову конфігурація?

en: Editorial sections have been updated.
uk: Редакторські розділи були оновлені.

en: The editor assignment settings.
uk: Налаштування для призначень редактора.

en: No modules are enabled that support access hierarchies. Menu and Taxonomy are two options.
uk: Модулі, що забезпечують ієрархію, відсутні. Доступні два варіанти: Меню та Таксономія.

en: The following content types are not properly configured for access control: !types
uk: Наступні типи матеріалів не налаштовані належним чином на керування доступом: !types

en: Access rules have been corrected.
uk: Правила доступу були виправлені.

en: Update is not required.
uk: Оновлення не потрібне.

en: Limit available menu items based on Workbench Access.
uk: Обмежувати доступні пункти меню, використовуючи Workbench Access.

en: If checked, when creating nodes users will not be able to choose a parent menu item to which they do not have editorial access.
uk: Якщо позначено, то при створенні матеріалів користувачі не зможуть вибрати батьківський пункт меню, до якого вони не мають доступу на редагування.

en: To enforce access control, this content must be placed in the menu.
uk: Щоб керувати доступом, цей матеріал має бути розміщений в меню.

en: <strong>Note:</strong> since you do not have editorial access to the parent of this menu item, if you change the parent you may not be able to restore it to its original value.
uk: <strong>Примітка:</strong> Оскільки ви не маєте доступу на редагування батька цього пункту меню, і якщо ви заміните батька , то і не зможете відновити його початкове  значення.

en: Workbench Access control field
uk: Поле керування доступом Workbench Access

en: Use this field to determine access control for content editing.
uk: Використайте це поле для визначення керування доступу при редагуванні матеріалу.

en: This field cannot be used for access control.
uk: Це поле не може бути обране для керування доступом.

en: You may not assign this content to: !terms
uk: Неможливо призначити цей матеріал до: !terms
