Workbench Access (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Depth
ca: Profunditat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Section
ca: Secció

en: Menu
ca: Menú

en: Unassigned
ca: Sense assignar

en: The name of the menu.
ca: El nom del menú.

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Install
ca: Instal·la

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: author
ca: autor

en: Autocomplete taxonomy
ca: Taxonomia autocomplerta

en: Apply
ca: Aplica

en: Sections
ca: Seccions

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Is one of
ca: És un de

en: Menu links
ca: Enllaços de menú

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Link path
ca: Camí de l'enllaç

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Visitors
ca: Visitants

en: Library
ca: Biblioteca

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -
