Workbench Access (7.x-1.5) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: The name of the menu.
dz: དཀར་ཆག་གི་མིང་འདི།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Autocomplete taxonomy
dz: རང་བཞིན་ཡོངས་བསྒྲུབས་དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་
