Workbench Access (7.x-1.5) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: more
fy: mear

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Anonymous
fy: Anonym
