Workbench Access (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Depth
gl: Profundidade

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Section
gl: Sección

en: Menu
gl: Menú

en: The name of the menu.
gl: O nome do menú.

en: Published
gl: Publicado

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Install
gl: Instalar

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: author
gl: autor

en: Autocomplete taxonomy
gl: Autocompletar a taxonomía

en: Apply
gl: Aplicar

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Is one of
gl: É un de

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Link path
gl: Ruta da ligazón

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Visitors
gl: Visitantes

en: Configured
gl: Configurado

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -
