Workbench Access (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Menu
kk: Мәзір

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Autocomplete taxonomy
kk: Таксономияның өздігінен толтырылуы

en: Menu name
kk: Мәзір атауы
