Workbench Access (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Unassigned
lv: Nepiešķirtie

en: The name of the menu.
lv: Izvēlnes nosaukums.

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Install
lv: Instalēt

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: author
lv: autors

en: Autocomplete taxonomy
lv: Taksonomijas auto-aizpildīšana

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Editor
lv: Redaktors

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Visitors
lv: Viesi

en: Configured
lv: Konfigurēts

en: Library
lv: Bibliotēka

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -
