Workbench Access (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (210 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Depth
pl: Głębokość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Section
pl: Sekcja

en: Unassigned
pl: Nieprzydzielone

en: The name of the menu.
pl: Nazwa menu.

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Install
pl: Instaluj

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: author
pl: autor

en: Autocomplete taxonomy
pl: Autouzupełnianie taksonomii

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Enabled content types
pl: Włączone rodzaje zawartości

en: Editor
pl: Edytor

en: Sections
pl: Sekcje

en: Menu name
pl: Nazwa menu

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Add editor
pl: Dodaj redaktora

en: Editors
pl: Redaktorzy

en: Nid
pl: ID węzła

en: Is one of
pl: Jeden z

en: Menu links
pl: Odnośniki menu

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Exhibits
pl: Eksponaty

en: Staff
pl: Personel

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Link path
pl: Ścieżka odnośnika

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Visitors
pl: Odwiedzający

en: My sections
pl: Moje sekcje

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: Library
pl: Biblioteka

en: Museum
pl: Muzeum

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Workbench Access settings
pl: Ustawienia modułu Workbench Access

en: Active access scheme
pl: Aktywny schemat dostępu

en: Select the access scheme to use for the site.
pl: Wybierz schemat dostępu, który będzie używany w serwisie.

en: Automated section assignment
pl: Automatyczne przypisywanie sekcji

en: Enable all sections automatically for the active scheme.
pl: Automatycznie włącz wszystkie sekcje dla aktywnego schematu.

en: You must select an access scheme.
pl: Musisz wybrać schemat dostępu.

en: You must enable at least one @type scheme.
pl: Musisz włączyć przynajmniej jeden schemat @type.

en: Active editorial sections
pl: Aktywne sekcje redakcyjne

en: Below is a list of the editorial sections defined for your site.
pl: Poniżej znajduje się lista sekcji redakcyjnych zdefiniowanych dla twojego serwisu.

en: All sections are set to be active automatically. <a href="!url">Disable the <em>Automated section assignment</em> option</a> to make changes.
pl: Wszystkie sekcje ustawiane są jako aktywne automatycznie. W celu wprowadzenia zmian <a href="!url">wyłącz opcję <em>Automatycznego przypisywania sekcji</em></a>.

en: Save sections
pl: Zapisz sekcje

en: The list below shows your editorial groups. You may edit any content in these sections and their children.
pl: Lista poniżej zawiera grupy redakcyjne. Możesz edytować dowolne treści w tych sekcjach oraz ich sekcjach podrzędnych.

en: You may edit these settings by checking the proper options.
pl: Możesz zmienić te ustawienia zaznaczając odpowiednie opcje.

en: There are now no editorial sections for this user.
pl: Brak sekcji redakcyjnych dla tego użytkownika.

en: The following sections are currently active.
pl: W tej chwili aktywne są następujące sekcje.

en: You may <a href="!url">enable or disable sections</a>.
pl: Możesz <a href="!url">włączyć lub wyłączyć sekcje</a>.

en: Update editors
pl: Aktualizuj redaktorów

en: The selected user does not exist.
pl: Wybrany użytkownik nie istnieje.

en: %name editors by account
pl: Redaktorzy sekcji %name według kont użytkowników

en: %name editors by role
pl: %name redaktorów przez rolę

en: There are no roles with the proper permissions.
pl: Brak ról z odpowiednimi uprawnieniami.

en: Update roles
pl: Aktualizuj role

en: 1 editor | @count editors
pl[0]: 1 redaktor
pl[1]: @count redaktorów
pl[2]: @count redaktorów

en: 1 role | @count roles
pl[0]: 1 rola
pl[1]: @count role
pl[2]: @count ról

en: A link to edit the node.
pl: Odnośnik do edycji węzła.

en: The section to which this node belongs.
pl: Sekcja, do której należy ten węzeł.

en: Access filter
pl: Filtr dostępu

en: Filter nodes by access level.
pl: Filtruj węzły według poziomu dostępu.

en: The link text used for the menu item.
pl: Tekst odnośnika używany dla pozycji menu.

en: The description used for the menu item.
pl: Opis używany dla pozycji menu.

en: The link path for the menu item.
pl: Ścieżka odnośnika dla pozycji menu.

en: Menu link id
pl: Id odnośnika menu

en: The unique menu link identifier.
pl: Unikalny identyfikator odnośnika menu.

en: Parent menu link id
pl: Id nadrzędnego elementu pozycji menu

en: The unique menu link identifier for this item's parent.
pl: Unikalny identyfikator odnośnika menu dla nadrzędnego elementu tej pozycji.

en: The weight of the menu item.
pl: Waga pozycji menu.

en: The depth of the menu item.
pl: Głębokość pozycji menu.

en: The top-level parent of the menu item.
pl: Najwyższy nadrzędny element pozycji menu.

en: Administer Workbench Access settings
pl: Administruj ustawieniami Workbench Access

en: Assign users to Workbench Access sections
pl: Przypisz użytkowników do sekcji Workbench Access

en: Allow all members of this role to be assigned to Workbench Access sections
pl: Zezwalaj na przypisywanie do sekcji Workbench Access wszystkich członków tej roli.

en: View Workbench Access information
pl: Przeglądaj informacje Workbench Access

en: Workbench Access settings.
pl: Ustawienia Workbench Access.

en: Default scheme settings
pl: Domyślne ustawienia schematu

en: Editorial vocabulary
pl: Słowniki redakcyjne

en: Select the vocabulary to be used for access control. <strong>Warning: changing this value in production may disrupt your workflow.</strong>
pl: Wybierz słownik używany do kontroli dostępu. <strong>Uwaga: zmiana tej wartości w środowisku produkcyjnym może zakłócić twoją pracę.</strong>

en: Workbench access
pl: Dostęp do Workbench

en: Select the proper editorial group for this content.
pl: Wybierz odpowiednią grupę redakcyjną dla tej treści.

en: Failed to load required include file %file
pl: Nie udało się dołączyć wymaganego pliku %file

en: Workbench access control settings
pl: Ustawienia kontroli dostępu modułu Workbench.

en: Role settings.
pl: Ustawienia roli.

en: Define content sections for the Workbench Access module.
pl: Zdefiniuj sekcje treści dla modułu Workbench Access.

en: Settings for the Workbench Access module.
pl: Ustawienia modułu Workbench Access.

en: Assign users to sections for the Workbench Access module.
pl: Przypisz użytkowników do sekcji modułu Workbench Access.

en: View content assigned to my sections.
pl: Przeglądaj zawartość przypisaną do moich sekcji.

en: Workbench configuration
pl: Konfiguracja Workbench

en: Test child term for Workbench Access.
pl: Testowy termin podrzędny dla Workbench Access.

en: Workbench Access is configured properly, using %scheme as the access scheme.
pl: Workbench Access jest prawidłowo skonfigurowany za pomocą %scheme jako schematu dostępu.

en: Added the workbench_access_role table
pl: Dodano tabelę workbench_access_role

en: No update is required.
pl: Żadna aktualizacja nie jest wymagana.

en: Test term for Workbench Access.
pl: Testowy termin dla Workbench Access.

en: Extensible editorial access for the Workbench suite.
pl: Rozszerzalny dostęp redakcyjny dla zestawu modułów Workbench.

en: Uses the menu system for assigning hierarchical access control.
pl: Korzystaj z systemu menu do przypisywania hierarchicznej kontroli dostępu.

en: Menu scheme settings
pl: Ustawienia schematu menu

en: Editorial menus
pl: Menu redakcyjne

en: Select the menus to be used for access control.
pl: Wybierz menu, które będą używane do kontroli dostępu.

en: Uses taxonomy vocabularies for assigning hierarchical access control.
pl: Korzystaj ze słowników kategorii do przypisywania hierarchicznej kontroli dostępu.

en: Taxonomy scheme settings
pl: Ustawienia schematu kategorii.

en: Select the vocabularies to be used for access control.
pl: Wybierz słowniki, które będą używane do kontroli dostępu.

en: Install the <a href="!url">test configuration for Workbench</a>.
pl: Instaluj <a href="!url">konfigurację testową dla modułu Workbench</a>.

en: Workbench Access message label
pl: Etykieta wiadomości modułu Workbench Access

en: Text that will be shown in front of Workbench Access messages.
pl: Tekst wyświetlany na początku wiadomości modułu Workbench Access.

en: Gift Shop
pl: Sklep z pamiątkami

en: Access control for editorial content.
pl: Kontrola dostępu do treści redakcyjnych.

en: Creates a sample <em>Museum</em> vocabulary.
pl: Tworzy przykładowy słownik <em>Muzeum</em>

en: Creates taxonomy terms in that vocabulary.
pl: Tworzy terminy taksonomii w tym słowniku.

en: Enables all terms as site editorial sections.
pl: Włącza wszystkie terminy jako sekcje redakcyjne witryny.

en: Assigns all site content to the <em>Museum</em> section.
pl: Przypisuje całą zawartość do sekcji <em>Muzeum</em>.

en: Assigns user 1 to the <em>Museum</em> section.
pl: Przypisuje użytkownika 1 do sekcji <em>Muzeum</em>.

en: The sample installation will perform the following actions: !actions
pl: Przykładowa instalacja wykona następujące akcje: !actions

en: Batch update section assignments for content
pl: Masowa aktualizacja przypisania sekcji dla zawartości

en: View taxonomy term pages for Workbench Access vocabulary
pl: Przeglądaj strony terminów taksonomii dla słowników Workbench Access

en: There are no active <a href="!url">editorial sections</a> for Workbench Access. Editorial access control will not be enforced.
pl: Brak aktywnych <a href="!url">sekcji redakcyjnych</a> dla Workbench Access. Kontrola dostępu redakcyjnego nie będzie wprowadzona.

en: Workbench Access editorial section
pl: Sekcja redakcyjna Workbench Access

en: Enable this !type as an active editorial section.
pl: Włącz !type jako sekcje redakcyjną.

en: Added %section to active editorial groups.
pl: Dodano %section do aktywnych grup redakcyjnych.

en: Deleted %section from active editorial groups.
pl: Usunięto %section z aktywnych grup redakcyjnych.

en: @message_label: <em>Unassigned</em>
pl: @message_label: <em>Nieprzypisane</em>

en: Editorial section
pl: Sekcja redakcyjna

en: Set editorial section
pl: Ustaw sekcję redakcyjną

en: Installs a test vocabulary for the Workbench Access module.
pl: Instaluje testowy słownik dla modułu Workbench Access.

en: Allow multiple section assignments
pl: Pozwól na przypisywanie wielu sekcji

en: Let content be assigned to multiple sections.
pl: Pozwól na to, żeby treści były przypisywane do wielu sekcji.

en: The selected user does not have permission to be added as an editor.
pl: Wybrany użytkownik nie ma uprawnień, żeby być dodanym jako redaktor.

en: Select the proper editorial group(s) for this content.
pl: Wybierz odpowiednie grupy redakcyjne dla tej zawartości.

en: %title is assigned to the %section editorial group(s), which may not be changed.
pl: %title jest przypisana do grupy redakcyjnej %section, która nie może być zmieniona.

en: %title is also assigned to the %section editorial group(s), which may not be changed.
pl: %title jest również przypisane do grup(y) redakcyjnej %section, która nie może być zmieniona.

en: Enforce Workbench Access control
pl: Narzuć kontrolę Workbench Access

en: Use Workbench Access to enforce editorial control to all content of this type.
pl: Używaj Workbench Access do narzucenia kontroli redakcyjnej dla wszystkich zawartości tego typu.

en: @message_label: <em>@type pages are not under access control</em>
pl: @message_label: <em>strony @type nie są pod kontrolą dostępu</em>

en: To continue, at least one role must be have the <a href="!url">Allow all members of this role to be assigned to Workbench Access sections</a> permission
pl: Aby kontynuować przynajmniej jedna rola musi mieć uprawnienie <a href="!url">Pozwól wszystkim członkom tej roli być przypisanym do sekcji Workbench Access</a>.

en: There are no roles who have permission to edit sections. Please contact a site administrator.
pl: Brak ról z uprawnieniem do edycji sekcji. Proszę skontaktować się z administratorem witryny.

en: You must <a href="@settings">configure Workbench Access settings</a> before editorial access control will be enforced.
pl: Należy <a href="@settings">skonfigurować ustawienia dostępu</a> przed wymuszeniem kontroli dostępu redakcyjnego.

en: At least one role must be have the <a href="!url">Allow all members of this role to be assigned to Workbench Access sections</a> permission
pl: Przynajmniej jedna rola musi mieć uprawnienie <a href="!url">Pozwól wszystkim członkom tej roli być przypisanym do sekcji Workbench Access</a>.

en: Selecting the %auth role will select all registered users.
pl: Wybranie roli %auth spowoduje wybranie wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

en: Workbench access sections
pl: Sekcje dostępu Workbench

en: Section assignments for the node.
pl: Przydział sekcji dla węzła.

en: Section assignments for the user account.
pl: Przydział sekcji dla konta użytkownika.

en: Workbench access scheme
pl: Schemat dostępu Workbench

en: The active access scheme used on the site.
pl: Aktywny schemat dostępu używany w witrynie.

en: Tokens related to workbench access schemes.
pl: Wzorce powiązane z schematami dostępu workbench.

en: The name of the access scheme.
pl: Nazwa schematu dostępu.

en: The unique machine-readable name of the access scheme.
pl: Unikalny identyfikator systemowy schematu dostępu.

en: A human-readable description of the access control scheme.
pl: Przyjazny dla użytkownika opis schematu kontroli dostępu.

en: Changing this value in production may <em>disrupt</em> your workflow.
pl: Zmiana tej wartości na serwerze produkcyjnym może <em>zniszczyć</em> przepływ pracy.

en: Only selected content types will have Workbench Access rules <em>enforced</em>.
pl: Reguły Workbench Access będą wymuszane tylko dla wybranych typów zawartości.

en: Access control fields
pl: Pola kontroli dostępu

en: Set the field elements that control access to each content type.
pl: Ustaw pola, które kontrolują dostęp do każdego typu zawartości.

en: Installing and enabling the <a href="!url">Field Property module</a> is recommended.
pl: Zalecana jest instalacja i włączenie <a href="!url">modułu Field Property</a>.

en: %type content type access control fields
pl: Pola kontroli dostępu zawartości typu %type

en: This content type is not under access control.
pl: Ten typ zawartości nie jest objęty kontrolą dostępu.

en: The %type content type does not have any fields that can be used for access control.
pl: Typ zawartości %type nie posiada żadnych pól, które mogą być używane do kontroli dostępu.

en: %type content type fields
pl: Pola zawartości typu %type

en: The %type content type does not have an access field configured.
pl: Typ zawartości %type nie posiada skonfigurowanego pola dostępu.

en: No access control field
pl: Brak pola kontroli dostępu

en: Require a Workbench Access form element
pl: Wymagaj pola formularza Workbench Access

en: If not selected, Workbench Access settings will inherit from the standard node form.
pl: Jeżeli nie zaznaczono ustawienia Workbench Access będą dziedziczone ze standardowego formularza węzła.

en: Editorial sections have been saved.
pl: Sekcje redakcyjne zostały zapisane.

en: User permissions have been updated.
pl: Uprawnienia użytkownika zostały zaktualizowane.

en: Editorial assignments by role
pl: Przydziały redakcyjne według ról

en: Editorial assignments by editor
pl: Przydziały redakcyjne według redaktorów

en: Active editors for the %section section, as assigned by account. <a href="!url">View editors by role</a>.
pl: Aktywni redaktorzy sekcji %section przypisani przez konto. <a href="!url">Przeglądaj redaktorów według ról</a>.

en: No active editors have been found.
pl: Nie znaleziono aktywnych redaktorów.

en: Active editors for the %section section, as determined by role. <a href="!url">View editors by account</a>.
pl: Aktywni redaktorzy sekcji %section określeni przez rolę. <a href="!url">Przeglądaj redaktorów według kont</a>.

en: No active roles have been found.
pl: Nie znaleziono aktywnych ról.

en: Select the role that should have all users assigned to this section.
pl: Wybierz rolę, która powinna mieć przypisanych wszystkich użytkowników do tej sekcji.

en: Select the roles that should have all users assigned to this section.
pl: Wybierz role, które powinny mieć przypisanych wszystkich użytkowników do tej sekcji.

en: Workbench Access vocabulary has already been installed.
pl: Słownik Workbench Access został już zainstalowany.

en: Are you sure you want to install the test configuration?
pl: Czy na pewno chcesz zainstalować konfigurację testową?

en: Editorial sections have been updated.
pl: Sekcje redakcyjne zostały zaktualizowane.

en: The editor assignment settings.
pl: Ustawienia przypisania redaktorów.

en: No modules are enabled that support access hierarchies. Menu and Taxonomy are two options.
pl: Brak włączonych modułów wspierających hierarchie. Dwie możliwości to Menu i Taksonomie.

en: The following content types are not properly configured for access control: !types
pl: Następujące typy zawartości nie są skonfigurowane prawidłowo dla kontroli dostępu: !types

en: Access rules have been corrected.
pl: Reguły dostępu zostały poprawione.

en: Update is not required.
pl: Aktualizacja nie jest wymagana.

en: Limit available menu items based on Workbench Access.
pl: Ogranicz dostępne pozycje menu na podstawie Workbench Access.

en: If checked, when creating nodes users will not be able to choose a parent menu item to which they do not have editorial access.
pl: Jeżeli zaznaczono użytkownicy tworzący węzły nie będą mogli wybierać pozycji menu, do których nie posiadają uprawnień redakcyjnych.

en: To enforce access control, this content must be placed in the menu.
pl: Wymuszenie kontroli dostępu wymaga umieszczenia zawartości w menu.

en: <strong>Note:</strong> since you do not have editorial access to the parent of this menu item, if you change the parent you may not be able to restore it to its original value.
pl: <strong>Uwaga:</strong> ponieważ nie posiadasz dostępu do edycji nadrzędnej pozycji menu w przypadku jej zmiany możliwe, że nie będzie można przywrócić jej pierwotnej wartości.

en: Workbench Access control field
pl: Pole kontroli Workbench Access

en: Use this field to determine access control for content editing.
pl: Użyj tego pola do określenia kontroli dostępu do edycji zawartości.

en: This field cannot be used for access control.
pl: To pole nie może być używane do kontroli dostępu.

en: You may not assign this content to: !terms
pl: Nie możesz przypisać zawartości do: !terms
