Workbench Access (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Menu
sq: Menuja

en: The name of the menu.
sq: Emri i menusë.

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Install
sq: Instalo

en: Autocomplete taxonomy
sq: Plotësimi automatik i taxonomy

en: Menu name
sq: Emri i menusë
