Workbench Access (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Actions
te: చర్యలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: more
te: మరిన్ని

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: Weight
te: భారం

en: Depth
te: లోతు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Menu
te: మెనూ

en: The name of the menu.
te: మెనూ యొక్క పేరు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Install
te: స్థాపించు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Menu name
te: మెనూ పేరు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Visitors
te: సందర్శకులు
