Workbench Access (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Autocomplete taxonomy
am: ራሥ-ሙላ ስርዓተ ክፍፍል

en: Menu name
am: የምናሌው ስም
