Workbench Access (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: Weight
cs: Váha

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Depth
cs: Hloubka

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Install
cs: Instalovat

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: author
cs: autor

en: Autocomplete taxonomy
cs: Automatické dokončování taxonomie

en: Apply
cs: Použít

en: Menu name
cs: Název menu

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Menu links
cs: Odkazy menu

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Link path
cs: Cesta odkazu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Visitors
cs: Návštěvníci

en: Library
cs: Knihovna

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -

en: Asc
cs: Vzestupně
