Workbench Access (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ
