Workbench Access (7.x-1.6) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
