Workbench Access (7.x-1.6) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
