Workbench Access (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Menu
sr: Мени

en: Roles
sr: Улоге

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Menu name
sr: Назив менија

en: - Select a value -
sr: - Одабери -
