Workbench Access (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (50 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: more
sv: mer

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Depth
sv: Djup

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Section
sv: Sektion

en: Menu
sv: Meny

en: The name of the menu.
sv: Menyns namn.

en: Roles
sv: Roller

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Install
sv: Installera

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: author
sv: författare

en: Autocomplete taxonomy
sv: Automatiskt kompletterande taxonomi

en: Apply
sv: Applicera

en: Editor
sv: Redaktör

en: Sections
sv: Sektioner

en: Menu name
sv: Menynamn

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Editors
sv: Redigerare

en: Is one of
sv: Är en av

en: Menu links
sv: Menylänkar

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: Link path
sv: Sökväg för länk

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Visitors
sv: Besökare

en: My sections
sv: Mina sektioner

en: Library
sv: Bibliotek

en: - Select a value -
sv: - Välj ett värde -

en: Asc
sv: Stigande
