Workbench Access (7.x-1.0-beta9) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Depth
az: Dərinlik

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Menu
az: Menyu

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Install
az: Yükləmek

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Editor
az: Redaktor

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Offset
az: Ofset

en: Is one of
az: Biridir

en: Link path
az: Bağlantı linki

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Visitors
az: Ziyarətçilər
