Workbench Access (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Section
et: Sektsioon

en: Menu
et: Menüü

en: The name of the menu.
et: Menüü nimetus.

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Install
et: Paigalda

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: author
et: autor

en: Autocomplete taxonomy
et: Klassifikatsiooniterminite automaatlõpetus

en: Apply
et: Rakenda

en: Editor
et: Redaktor

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Menu links
et: Menüülingid

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Link path
et: Lingi teekond

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Visitors
et: Külastajad

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Asc
et: Kasvav
