Workbench Access (7.x-1.6) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: The name of the menu.
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ ។

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Install
km: ដំឡើង

en: Autocomplete taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់​បំពេញ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Visitors
km: អ្នក​ទស្សនា

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -
