Workbench Access (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Menu
mn: Цэс

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Menu name
mn: Цэсний нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Visitors
mn: Зочид
