Workbench Access (7.x-1.0-beta8) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: more
ur: مزید

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Edit
ur: تدوین

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Depth
ur: گہرائی

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Menu
ur: مینیو

en: Page
ur: صفحہ

en: Roles
ur: رولز

en: Published
ur: شائع شدہ
