Workbench Email (7.x-1.0) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Subject
gd: Cuspair

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: Save
gd: Sàbhail

en: To
gd: Gu

en: Your message has been sent.
gd: Chaidh do theachdaireachd a chur.
