Workbench Email (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Message
th: ข้อความ

en: Save
th: บันทึก

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: Emails
th: อีเมล
