Workbench Email (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ast: Asuntu

en: Message
ast: Mensax

en: Save
ast: Guardar

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax
