Workbench Email (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Your message has been sent.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།
