Workbench Email (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Message
jv: Pesen

en: Save
jv: Simpen

en: To
jv: Marang

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.
