Workbench Email (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Save
kk: Сақтау

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.
