Workbench Email (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: Message
te: సందేశం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Your message has been sent.
te: మీ సందేశం పంపించాం.
